III Niedziela Wielkiego Postu 7.03.2021r.

1. Bóg zapłać wszystkim za udział w rekolekcjach.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic Żywego Różańca. W marcu modlimy się szczególnie za młodzież naszej parafii – o łaskę wytrwania w dobrym.
  3. Parafialny Zespól Caritas zbiera dzisiaj po Mszy ofiary do puszek i rozprowadza świece na stół wielkanocny w cenie 15 zł. W kościołach i sklepach wystawiliśmy kosze z logo Caritas w ramach zbiórki produktów spożywczych i środków czystości.
  4. Tradycyjnie w Wielkim Poście pogłębiamy swoją wiarę poprzez uczestnictwo w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach. Droga Krzyżowa: w czwartki, w Studzieńcu po Mszy; w piątki w Rudnie i Lubieszowie także po Mszy.
  5. Gorzkie Żale w niedziele: w Rudnie po Mszy, w Studzieńcu przed Mszą (o 11:11) i Lubieszowie bezpośrednio po Mszy o godz. 13:00.
  6. Puszka z napisem „Jałmużna Postna” jest wystawiona w widocznym miejscu.
  7. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu w Lubieszowie prosimy składać do puszki przy wyjściu z kościoła, natomiast w Studzieńcu i Rudnie w zakrystii u kościelnych.
  8. Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania przypominam o obowiązkowym udziale w Drodze Krzyżowej w ramach spotkania marcowego.
  9. Na prośbę naszych parafian przypominam o obowiązku zakładaniu maseczek.