I Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021r.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na spłatę remontu kościoła w Studzieńcu.
  2. Bóg zapłać wszystkim, którzy wykonali dekoracje wielkopostne.
  3. Tradycyjnie w Wielkim Poście pogłębiamy swoją wiarę poprzez uczestnictwo w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.
  4. Droga Krzyżowa: w czwartki, w Studzieńcu po Mszy; w piątki w Rudnie i Lubieszowie także po Mszy.
  5. Gorzkie Żale w niedziele: w Rudnie po Mszy, w Studzieńcu przed Mszą (o 11:00) i Lubieszowie bezpośrednio po Mszy o godz. 13:00.
  6. Puszka z napisem „Jałmużna Postna” jest wystawiona w widocznym miejscu.
  7. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu prosimy składać do puszki przy wyjściu z kościoła.
  8. Za tydzień rekolekcje parafialne pod przewodnictwem ojca Tomasza. Bardzo proszę wszystkich o modlitwę w intencji owocnego przeżycia tych rekolekcji.
  9. Od dzisiaj w kościołach i niektórych sklepach wystawiliśmy kosze z logo Caritas w ramach zbiórki produktów spożywczych i środków czystości, które następnie przekażemy potrzebującym z okazji Świąt Wielkanocnych.