IV Niedziela Zwykła 31.01.2021r.

 1. Zakończyłem odwiedziny i święcenie domów w parafii. Bardzo dziękuję za miłą atmosferę i przyjęcie, chociaż w tak okrojonej formie ze względu na pandemię.
 2. Msze Święte w Lubieszowie od jutra już normalnie o godzinie 18:00.
 3. Kancelaria parafialna czynna tradycyjnie w środę od 16:00 – 17:00.
 4. Msze Święte w tygodniu w Studzieńcu w czwartki o 17:00, a w Runie w piątki o 17:00.
 5. Spotkania do bierzmowania nadal odbywają się w formie zdalnej. Na stronie parafialnej umieściłem już zadania do wykonania za spotkanie w lutym. Tym razem jest to praca indywidualna z Pismem Świętym na temat Wielkiego Postu.
 6. We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Na Mszy o godzinie 18:00 w Lubieszowie poświęcę dzieciom pierwszokomunijnym świece. Bardzo proszę dorosłych, aby przynieśli z sobą na ten dzień także świece.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 8. W czwartek w Studzieńcu o 16:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja prowadzona przez Wspólnotę Żywego Różańca, w czasie której będzie okazja do spowiedzi.
 9. W piątek w Rudnie o 16:30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i prowadzona Adoracja, w czasie której będzie okazja do spowiedzi świętej.
 10. W sobotę od godziny 8:00 będę odwiedzał chorych według wcześniejszego porządku tzn. Wrociszów – Rudno – Lubieszów – Stary Staw – Studzieniec.
 11. W sobotę o godzinie 16:45 będzie okazja do spowiedzi we Wrociszowie.
 12. Przyszła niedziela – pierwsza miesiąca, jest w naszej parafii niedzielą adoracyjną. Przed Mszą Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja prowadzona, w czasie której będzie okazja do spowiedzi świętej.
 13. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca. W tym miesiącu modlimy się w intencji zakonów kontemplacyjnych.
 14. W przyszłą niedzielę Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał po Mszy ofiary do puszek na potrzeby hospicjów w naszej diecezji. W zeszłym miesiącu Caritas zebrał 1142,32 zł z czego przekazaliśmy 1000 zł na pomoc dla Chorwacji.